Sziasztok! Segítséget szeretnék kérni ebben a feladatban. Nagyon hálás lennék ha valaki részletes megoldást és magyarázatot adna rájuk,hogy megértsem! Előre is nagyon köszönöm!2021. ápr. 16. 18:25
1/4 anonim válasza:
körív hossza: i=4*alfa
K=8+i
T=4*i/3=2*i
3/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! Legyen szép estéd!
2021. ápr. 16. 18:49
4/4 anonim válasza:
Sokkal egyszerűbb átváltani a radiánt fokba...