Köszönöm előre is a választ!2021. ápr. 15. 18:47
2/4 anonim válasza:
Ez most kérdés, vagy kiszervezted a leckét másnak? :)
3/4 anonim válasza:
(2) => xy=3-(x^3+y^3)=3-t
(1) => (x^3+y^3)^2+xy(x^3+y^3+3)=
=t^2+(3-t)(3+t)=t^2+9-t=9
4/4 anonim válasza:
#5 vagyok. Bocs! A végén t helyett t^2 kell.