Előre is köszönöm! A válasz lehetőségek: rajta, alatta, felette2021. ápr. 12. 09:55
1/1 anonim válasza:
Vigyázz! Mert nem tudsz különbséget tenni a függvény és a grafikonja között. Tanulj!
f(-2)=-3*(-2)-1=6-1=5
A pont a függvény grafikonjára illeszkedik.