Olcheese132 kérdése:

Számítsd ki egy rombusz alapú hasáb felszínét és térfogatát, ha az alaplap átlói e=9,6 cm f=12,8 cm és a test magassága 10 cm?

Gyorsan kéne kösz!

2021. márc. 24. 09:01
 1/2 anonim ***** válasza:

Térfogat: 9,6*12,8/2 * 10 = ...

Felszín: kellene tudni, hogy tanultátok-e a Pitagorasz-tételt. Nyilván nem, mert akkor ki tudnád számolni.

2021. márc. 24. 09:08
 2/2 anonim ***** válasza:

a=sqrt(4,8^2+6,4^2)


A=4*a*m

2021. márc. 24. 09:48