Valaki tudna segíteni? Akár csak képletekkel?

2021. márc. 23. 12:51
 1/1 anonim ***** válasza:

A szokásos jelölések alkalmazásával:

r=20, m=20, a=20*√2

V=r^2*π*m/3

A=r*π*(r+a)

£=2*r*π/a (radianban)

2021. márc. 23. 13:52