Valaki tudna segíteni? Akár csak képletekkel?2021. márc. 23. 12:51
1/1 anonim válasza:
A szokásos jelölések alkalmazásával:
r=20, m=20, a=20*√2
V=r^2*π*m/3
A=r*π*(r+a)
£=2*r*π/a (radianban)