2021. márc. 23. 11:48
1/1 anonim válasza:
Ez ugyebár 2 feladat:
1) T = a*mₐ ⇔ m = 40/5 = 8
2) A középvonalak fele olyan hosszúak mint a megfelelő oldalak, így a
legrövidebb oldal = 2*3 = 6