köszi ha segítesz :)2021. márc. 22. 16:18
A kérdező szavazást indított:
Azért jöttem ide hogy segítsek
fikázni jöttem
6 szavazat
2/2 anonim válasza:
b=2a, c=3a
a*2a*3a=3072
6a^3=3072
a^3=512
a=8
b=16
c=24
Legnagyobb lap a b*c
Pitagorasz tétel szerint a leghosszabb átló 28,84 cm.