Valaki le tudná vezetni nekem 1848 prímtényezős osztását?

Nagyon sürgűs lenne!

2021. márc. 18. 15:29
 1/2 anonim ***** válasza:
91%

Mit kell ezen levezetni?

1848/2 = 924

924/2 = 462

462/ 2 = 231

231/3 = 77

77/7 = 11

11 prím.

1848 = 2*2*2*3*7*11

2021. márc. 18. 15:38
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm :D
2021. márc. 18. 15:39