Nagyon sürgűs lenne!2021. márc. 18. 15:29
1/2 anonim válasza:
Mit kell ezen levezetni?
1848/2 = 924
924/2 = 462
462/ 2 = 231
231/3 = 77
77/7 = 11
11 prím.
1848 = 2*2*2*3*7*11
2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm :D
2021. márc. 18. 15:39