[link]
2021. febr. 23. 12:36
 1/3 anonim ***** válasza:
bocs nem lehet elolvasni
2021. febr. 23. 14:21
 2/3 anonim ***** válasza:

1) 3/7*2*Pi=6/7*Pi


2) 60/100*2*Pi=6/5*Pi


3)r=6 alfa=90° => h=6*sqrt(2), i=12*Pi/4=3*Pi => K=6*sqrt(2)+3*Pi

Tkc=36*Pi/4=9*Pi, Thsz=36/4=9 => T=9*Pi-9

2021. febr. 23. 14:58
 3/3 anonim ***** válasza:

4) A forgatás centruma a szabályos hatszög középpontja, szögei lehetnek k*60°, ahol k egész szám.


5) [link]


6) A csúcsok koordinátái az ellentettjeik lesznek.

2021. febr. 23. 15:03