Segitsetek lécci egy feladatban, és ne azon vitatkozzatok h "most mi oldjuk meg a házit?" Segitsetek lécci


Q:(7+15)=10

7+15:Y=10

Ez a ketto feladat van



2015. máj. 7. 19:40
 1/4 anonim ***** válasza:

q=220

y=5

2015. máj. 7. 19:48
 2/4 Bugya Péter ***** válasza:

Q:(7+15)=10

Q:22=10 /*22

Q=220


7+15:Y=10 nincs zárójel??

22:Y=10 /*Y

22=10*Y /:10

Y=2,2

2015. máj. 8. 10:53
 3/4 Tom Benko ***** válasza:
@Bugya Péter: A második rossz. Operációs precedencia?
2015. máj. 8. 13:20
 4/4 Bugya Péter ***** válasza:
akkor bocsi
2015. máj. 8. 14:31