Segitsetek lécci egy feladatban, és ne azon vitatkozzatok h "most mi oldjuk meg a házit?" Segitsetek lécci
Q:(7+15)=10
7+15:Y=10
Ez a ketto feladat van
2015. máj. 7. 19:40
2/4 Bugya Péter válasza:
Q:(7+15)=10
Q:22=10 /*22
Q=220
7+15:Y=10 nincs zárójel??
22:Y=10 /*Y
22=10*Y /:10
Y=2,2
3/4 Tom Benko válasza:
@Bugya Péter: A második rossz. Operációs precedencia?