2021. febr. 15. 08:01
1/2 anonim válasza:
Fényképezd le a feladat szövegét, és azt tedd ki, ha nem sikerül rendesen lemásolnod!
2/2 anonim válasza:
Tehát az a kérdés, hogy hányféleképpen írható egymás után a 3-as és a 7-es úgy, hogy 7 számjegyet írunk le.
Válasz: 2*2*2*2*2*2*2 = 2^7 = 128.