2021. febr. 15. 08:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Fényképezd le a feladat szövegét, és azt tedd ki, ha nem sikerül rendesen lemásolnod!
2021. febr. 15. 08:25
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Tehát az a kérdés, hogy hányféleképpen írható egymás után a 3-as és a 7-es úgy, hogy 7 számjegyet írunk le.


Válasz: 2*2*2*2*2*2*2 = 2^7 = 128.

2021. febr. 15. 09:17