2021. febr. 4. 11:54
1/4 A kérdező kommentje:
hulye vagyok, ezert tettem fel a kerdest :D
2021. febr. 4. 12:11
2/4 A kérdező kommentje:
megkérdezhetem mi a problémád? segítséget kértem, és elkezdesz kötekedni for no reason, nincsen jobb dolgod?
2021. febr. 4. 12:17
3/4 anonim válasza:
A keresett merőleges vetület legyen x!
A befogotetel szerint:
16=x*8, innen x=2.
A magassagtetel szerint:
m^2=x*(8-x)
...
4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen!
2021. febr. 4. 19:38