2021. jan. 26. 13:37
1/2 anonim válasza:
1kg = 1000g
A szacharóz moláris tömege a képlet alapján: 12*12+22+11*16 = 342 g/mol
Az anyagmennyiség = tömeg / moláris tömeg (n = m/M)
1000/342 = ~ 2,24 mol
2/2 anonim válasza:
nem mondod hogy ezt ki kellett írnod 1 sima osztást mit csináltok ti egész nap mikor iskolába se kell járni