Ezt, hogy kéne kiszámolnom?2021. jan. 19. 19:42
1/3 anonim válasza:
(2*a1+(2n-1)*d)*n=(2a1+(n-1)*d)/2*n*4
2*a1+2n*d-d=4*a1+2n*d-2d
d=2*a1
2/3 anonim válasza:
Tök jó válsz! Van egy egyszerűbb válsz a konstans 0 sorozat. Egyet kértek és erre illik első ránézésre :)
Nem kötekedésként. Néha elég egy egyszerűbb válasz is. Aranytervezés miatt sok projekt bukott már meg.
3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat :D
2021. jan. 19. 20:12