Mekkora a lengési idő? Milyen hosszú az inga? Mennyivel növeljük meg az inga hosszát ahhoz, hogy a frekvenciája háromnegyede legyen az eredetinek?

Egy fonálinga frekvenciája 0.4Hz

2021. jan. 8. 20:05
 1/3 anonim ***** válasza:

[link]

T=1/f=1/0,4=2,5

Innen már mennie kell.

2021. jan. 8. 20:12
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm,de ez nekem kínai. A neten az összes ilyen anyagot megnéztem, az első két kérdés meg is van, azt csak ellenőrzés miatt írtam ki, hogy azt sikerült - e jól megcsinálni.A harmadik kérdésre egyáltalán nem tudom a választ.
2021. jan. 8. 20:21
 3/3 anonim ***** válasza:

1/T=0,3

Be tudsz helyettesíteni?

2021. jan. 9. 09:14