2020. nov. 22. 17:15
1/3 anonim válasza:
65f+45l=50(f+l)
65f+45l=50f+50l
15f=5l
l/f=3
A lányok 3-szor annyian vettek részt a felmérésben.
2/3 anonim válasza:
Lányokból vettek többet - közelebb van az átlaghoz -
hányszor többen kérdésből meg 2x annyi a lány, ha nagyobb számmal veszed mondjuk 20x65+40*45 és osztva 60-al az 51-es átlagra jön ki sacper kábé, nem pontos az eredményem mert félig %-ban gondolkodtam és félig átlagban :)
3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2020. nov. 26. 07:49