2020. jan. 3. 09:59
1/14 A kérdező kommentje:
bocsi, úgy volt a kép, hogy öt soros volt,
felül az egyesek helyén volt a K, a 2. sorban K(tízesek) A(egyesek), a 3.-ban K(százasok) A(tízesek) T(egyesek), 4. sor: K(E) A(sz) T(t) I(e), az ötödik sor (az összeg) az a 2019.
2020. jan. 3. 10:04
2/14 A kérdező kommentje:
amúgy hogy lehet képet beilleszteni ide?
2020. jan. 3. 10:26
3/14 anonim válasza:
Sehogy. Képmegosztó oldalra/Facebook-ra feltöltesz egy képet, és annak a linkjét tudod bemásolni.
Ez nem egy bonyolult feladat. Mi okozza a nehézséget?
4/14 anonim válasza:
1111K+111A+11T+I=2019 => K=1
111A+11T+I=908, 0 < 11T+I < 109 => 799 < 111A < 908 => A=8
11T+I=20 => T=0 és I=9
6/14 A kérdező kommentje:
Bocsi, de azt kérdeztem, hogy mennyi ennek a 10 betű értékeinek az összege.
2020. jan. 3. 10:46
7/14 A kérdező kommentje:
köszi!
2020. jan. 3. 10:46
8/14 A kérdező kommentje:
20-at számoltam ki eredménynek, de a feladat szerint
a) 19
b) 28
c) 39
d) 40
a képen szereplő "betűk értékeinek összege"
nem értem
2020. jan. 3. 10:55
9/14 A kérdező kommentje:
azt számoltam, hogy:
2
2 -2
2 -2 1
+2 -2 1 8
____________
2 0 1 9
2*8+(-2)*3+1*2+8*1=19
2020. jan. 3. 10:58
10/14 anonim válasza:
Tarcsay, valami nem jó; 1+8+0+9=18, és nem 19.