Nem tudom a megoldást és sürget az idő!!2020. nov. 21. 14:45
1/2 anonim válasza:
0,6*v1=0,2*(12-v1)
0,6*v1=2,4-0,2*v1
0,8*v1=2,4
v1=3 v2=9
2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen hogy válaszoltál!
2020. nov. 22. 10:29