Előre is köszi!2020. szept. 20. 18:15
1/2 anonim válasza:
t1=s/70 t2=s/80
v=2s/(t1+t2)=2/(1/70+1/80)
2/2 anonim válasza:
A két sebesség harmonikus közepe.