2020. szept. 11. 19:54
1/2 anonim válasza:
Pont ugyanúgy kell, mint a kosárlabdás feladatot, amit a múltkor kérdeztél.
2/2 anonim válasza:
Hetedikes matematika könyv egyik feladata.
86+32=118
118-100=18 magyarán a népesség 18%-a beszéli mindkét nyelvet.
86-18= 68% beszéli csak az angolt.
32-18= 14% beszéli csak a franciát