1m-nek az 1dm métere menyi százalékban?

2010. júl. 31. 15:48
 1/5 anonim válasza:
100%
10 % Nem tanultál matekot?
2010. júl. 31. 15:53
 2/5 anonim ***** válasza:
70%
Ahogy elnézem nyelvtant sem tanult.
2010. júl. 31. 16:00
 3/5 anonim ***** válasza:

Tudjuk, hogy 1 méter = 10 deciméter. Fordítva a váltószám a reciproka lesz, tehát 1 deciméter = 1/10 méter.

Ezután felírjuk az 1/10-et századokban: 1/10 = 10/100 = 10%.

A százalékjel mindig századokat jelöl.

2010. aug. 1. 13:49
 4/5 anonim ***** válasza:
omg. alsó tagozat-.-
2010. aug. 7. 16:09
 5/5 anonim válasza:
Így gondoltad, ugye: ahogy elnézem, nyelvtant sem tanult?
2010. aug. 7. 17:35