2010. júl. 31. 15:48
2/5 anonim válasza:
Ahogy elnézem nyelvtant sem tanult.
3/5 anonim válasza:
Tudjuk, hogy 1 méter = 10 deciméter. Fordítva a váltószám a reciproka lesz, tehát 1 deciméter = 1/10 méter.
Ezután felírjuk az 1/10-et századokban: 1/10 = 10/100 = 10%.
A százalékjel mindig századokat jelöl.
5/5 anonim válasza:
Így gondoltad, ugye: ahogy elnézem, nyelvtant sem tanult?