Kérleeeek segítsetek nagyon fontos lenne🥺🥺2020. máj. 28. 12:44
1/1 anonim válasza:
a) 2/6=1/3 (3,6)
b) 1/6 (6)
c) 2/6=1/3 (3,6)
d) 1/6 (6)
e) 0 (lehetetlen esemény)
f) 3/6=1/2 (2,3,5)