Segítsék: F*s=c*m*(delta)T
Tudom, hogy be kell helyettesíteni, de nem értem a 10kg,vagy a 5kg kell beírni
2020. máj. 21. 17:02
1/2 anonim válasza:
Az 5 kg-t, a 10 kg a bal oldalt van: F=m*g=10*10=100
2/2 A kérdező kommentje:
Köszönök
2020. máj. 21. 17:48