2020. ápr. 27. 16:11
1/5 anonim válasza:
sin75°=a/2 sin45°=b/2 sin60°=c/2
a=2sin75°=1,93 b=2*sin45°=1,41 c=1,73
K=a+b+c=5,07
T=a*b*sin(gamma)/2=1,18
2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2020. ápr. 27. 17:25
3/5 A kérdező kommentje:
Mértékegység az eredmény után nincs?
2020. ápr. 27. 18:09