2020. ápr. 19. 18:58
2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Egy levezetést kaphatnék? :)
2020. ápr. 19. 21:39
3/7 Silber válasza:
Tessék. Bár nem hiszem, hogy a házi feladatod paraméteres levezetését el fogják hinni neked holnap, mint önálló munkát.
4/7 A kérdező kommentje:
Neem, ezt csak magamnak csinálom, mert kicsit sem értem. Ezért kértem levezetést hátha összeáll.
2020. ápr. 19. 22:09
5/7 Silber válasza:
Igazából ha az eredményképp megkapott egyenletet egyszerűsítjük, a következőt kapjuk:
Vd=a1*a2*a3*(T1/T0-1)
Ugyanis T1/T0*(1-T0/T1)=(T1/T0-1)
6/7 Silber válasza:
Egye fene, jófej vagyok.
7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm :D
2020. ápr. 20. 01:43