Kerlek segitsetek :,(((2020. ápr. 14. 18:58
1/1 anonim válasza:
Kiszámolod kétféleképpen a 3szög területét:
T=a*b/2=r*s
a és b: 2 befogó
r: beírt kör sugara
s: félkerület