Mi annak az egyenesnek az egyenlete, amely áthalad ezeken?

áthalad a P(3;-2) ponton és irányvektora V(4;4) .

2020. ápr. 7. 12:56
 1/6 anonim ***** válasza:

[link]

4x-4y=4*3-4*(-2)

4x-4y=20

x-y=5

2020. ápr. 7. 17:25
 2/6 anonim ***** válasza:
57%
Ezt az életben mire lehet használni?
2020. ápr. 13. 19:01
 3/6 anonim ***** válasza:
2: Egy mérnök pl. épít az analitikus geometria alapjaira elég erősen.
2020. ápr. 13. 22:38
 4/6 anonim ***** válasza:
57%
Tehát semmire. :)
2020. ápr. 14. 08:06
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha ilyen emberek lennének csak mint a kedves #2-es, akkor még mindig barlangban élnénk :)
2020. ápr. 14. 11:21
 6/6 anonim ***** válasza:

4: Leírtam, hogy mire használja egy mérnök. Vagy a mérnök az nem ember és nem mindennapi életet él? Vagy mi van?


Feltételezem arra akarsz kilyukadni, hogy minek ilyeneket tanítani középiskolában, amikor csak azok fogják használni, akik ilyen irányban tanulnak tovább. Azért fiam, hogy amikor a mérnökpalánták bekerülnek az egyetemre, akkor ne azzal kelljen kezdeni, hogy "most megtanítunk minden alapot, amit a középiskolában kellett volna megtanulnotok", értékes időt elveszítve ezzel.

2020. ápr. 14. 11:47