Levezetést is legyetek szívesek!2020. márc. 22. 16:22
2/5 anonim válasza:
Sárga függvénytáblázat 58.oldal.
n(A;B) P(x0;y0)
Egyenes egyenlete: A×x+B×y=A×x0+B×y0
A te esetedben n(4;3) P(5;2)
4×x+3×y=4×5+3×2
Azaz 4x+3y=26.
3/5 anonim válasza:
More,ha ezt nem tudod megoldani, akkor nagyobb problémába sose kerülj....
4/5 A kérdező kommentje:
Hát ugye, a tanárom baszta elmagyarázni, most távoktatás miatt meg persze csak a feladat lapot kapom...
2020. márc. 22. 16:32
5/5 anonim válasza:
Megnézted a válaszokat, vagy csak a tanárodat szidod?