Kérlek minél hamarabb válaszoljatok!2020. márc. 22. 09:41
1/4 anonim válasza:
2/4 anonim válasza:
65^2+72^2=9409=97^2
Az átmérő 97.
A sugár 97/2=48,5
4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!
2020. márc. 22. 13:01