5592,
b és d; illetve a két utolsó szöveges
Beteg voltam és nagyon le vagyok maradva, holnap meg dogát írunk.
:(
2020. márc. 8. 15:10
1/7 anonim válasza:
Mondjuk ha leírnád, pontosan mi a feladat, tudnánk segíteni :) Az internetezők nagy részének fogalma sincs, milyen könyv melyik feladatára utalsz, sőt, a könyv maga sincsen meg a legtöbb embernek.
2/7 A kérdező kommentje:
2020. márc. 8. 15:21
3/7 anonim válasza:
5592. b)
y-(-2)=tg(60fok)(x-7)
y+2=sqrt(3)(x-7)
d)
y-1=-2/5(x-1)
4/7 anonim válasza:
5501.
A létra (m) magasságának kiszámítása:
cos15°=m/1,9
m=1,9*cos15°=1,84
2+1,84>3,8
Eléri a mennyezetet.
6/7 anonim válasza:
Az utolsó problémát koszinusztétellel tudod megoldani:
7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget!
2020. márc. 8. 19:29