Mit kell pontosan csinálni ebben a matekfeladatban?


5592,


b és d; illetve a két utolsó szöveges


Beteg voltam és nagyon le vagyok maradva, holnap meg dogát írunk.

:(



2020. márc. 8. 15:10
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk ha leírnád, pontosan mi a feladat, tudnánk segíteni :) Az internetezők nagy részének fogalma sincs, milyen könyv melyik feladatára utalsz, sőt, a könyv maga sincsen meg a legtöbb embernek.
2020. márc. 8. 15:13
 2/7 A kérdező kommentje:

Először nem másolta be a linket, elnézést! >////<


[link]

2020. márc. 8. 15:21
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

5592. b)

y-(-2)=tg(60fok)(x-7)

y+2=sqrt(3)(x-7)


d)

y-1=-2/5(x-1)

2020. márc. 8. 15:46
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

5501.

A létra (m) magasságának kiszámítása:


cos15°=m/1,9

m=1,9*cos15°=1,84


2+1,84>3,8


Eléri a mennyezetet.

2020. márc. 8. 15:52
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Nyomkodd a "T" gombot!

2020. márc. 8. 16:32
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Az utolsó problémát koszinusztétellel tudod megoldani:

[link]

2020. márc. 8. 16:39
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget!
2020. márc. 8. 19:29