Matematika 11. osztály trigonometrikus egyenletek Valaki segítene megoldani az egyenletet?

Cos2(négyzet)×=1/4 ×=?

2020. jan. 21. 22:41
 1/3 anonim ***** válasza:
62%
Írd le normálisan, mert így értelmetlen.
2020. jan. 21. 22:42
 2/3 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem ez koszinusz-négyzet x egyenlő 1/4
2020. jan. 21. 23:20
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

cos(x)=1/2 (1) vagy cos(x)=-1/2 (2)


(1) x1=Pi/3+2*k*Pi x2=-Pi/3+2*k*Pi


(2) x3=2*Pi/3+2*k*Pi x4=-2*Pi/3+2*k*Pi

2020. jan. 22. 07:55