2019. dec. 3. 15:04
1/3 A kérdező kommentje:
hogyha mondjuk van 0,56 N/cm2 akkor azt csak be kell szorozni 10.000-rel nem?
2019. dec. 3. 15:17
2/3 anonim válasza:
m^2 = 10000cm^2
1 (N/m^2) = 1 * (N/(10000cm^2) = 1/10000 (N/cm^2)
1 (N/cm^2) = 10000 (N/m^2)
N/cm^2-et 10ezerrel be kell szorozni, hogy N/m^2 legyen belőle.
És a N/m^2-et 10ezerrel kell osztani, hogy N/cm^2 legyen belőle.
3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszod
2019. dec. 4. 16:17