Imgur.com/a/b45parW ezekre a feladatokra kéne válaszokat megadni 2. feladatot nem kell megoldani! Képleteket is kérhetek?

2019. nov. 3. 10:32
 1/1 anonim ***** válasza:
63%

1. feladat:


Összegezzük a két megtett utat:

v = s/t -> s = v*t = v1*t1 + v2*t2 =90 km/h *1,5h + 36 km/h * 1 h = 171 km


171 km a távolság


Átlagsebesség = összes út / összes idő

Vátl = 171 km / 2,5h = 68,4 km/h

2019. nov. 3. 11:58