Valaki meg mondaná ennek a 2 feladatnak a megoldását?


[link]

[link]



2019. okt. 17. 20:38
 1/1 anonim ***** válasza:

Az első feladathoz:

A gyorsulás: a = deltaV/delta t = ( 15 m/s ) / 15 s = 1 m/s^2

A megtett út: s = Vo*t + (a/2)*t^2 = 5 m/s * 15 s + 1/2 * 15s^2 = 75 m + 112,5 m = 187,5 m

2019. okt. 17. 21:15