A videót 6:20 -tól nézzétek.
LINK: https://www.youtube.com/watch?v=0UrDhoqPl5Y
Eléggé nehéz anyagrész, lehet ma még fel fogok tenni egy tucat kérdést, mert nem szeretnék egyest kapni így érettségi előtt fél évvel. Nem kedvencem a matek, nézzétek el nekem.
2019. okt. 15. 18:03
1/3 A kérdező kommentje:
Köszi, közben rájöttem, hogy a videóban beszélő hölgyike sok helyen hibázott, beleolvastam a kommentekbe.
Bocsi a kérdésért.
2019. okt. 15. 18:12
2/3 anonim válasza:
Sn = n/2* (a1+an) a helyes képlet
S39 = 39/2 * (1+77) = 1521
3/3 A kérdező kommentje:
Megtaláltam aztán a kommentek között, azért köszi.
2019. okt. 15. 23:16