Mi az eredmény, és miért?
π/6 - π/3
2019. szept. 19. 15:39
1/1 anonim válasza:
Ugyanúgy, mint minden törtet. Közös nevezőre hozod.
pi/3 = 2pi/6
pi/6- pi/3 = pi/6 - 2pi/6 = -pi/6