Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha Cegléden lakon, és az...

Ha Cegléden lakon, és az iskolám Budapesten van. Lehet Szolnokig diákbérletet venni, mert gyakran járok oda is?

Figyelt kérdés
Az a cím számít ami a diákigazolványon van, ugye? A lakcímkártyát nem nézik?
2010. júl. 9. 18:55
 1/7 A kérdező kommentje:
Az ellenőr sose nézi a diákot, csak a bérletet.
2010. júl. 9. 18:57
 2/7 anonim ***** válasza:
a diákigazolványon lévő 2 lakcímet nézik, és arra állítják ki a bérletet. Az egyik a suli címe, a másik meg a tied. Lakcímkártyához nincs köze. Még ha egy irányba lenne a sulid, meg Szolnok akkor azt mondanám, hogy meg lehetne oldani igazolólap kiállításkor, viszont így, hogy pont ellentétes irány... :D
2010. júl. 9. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ja ezt én buszra értettem, ott van igazoló lap. A vonatot nem tudom. De gondolom ott is nézik, hogy merre van az iskola.
2010. júl. 9. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hát az elmúlt egy évben minden nap feljártam Pestre, a kutya se foglalkozott a diákigazolványommal a címmel meg végképp nem...
2010. júl. 9. 19:11
 5/7 anonim ***** válasza:
Egy darabig nem foglalkoznak vele, aztán elég ha egyszer jön egy ellenőr, 8000 FT-ra büntet, aztán majd elgondolkodsz, hogy megéri-e.
2010. júl. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
És akkor is megbüntethet ha Cegléd és Budapest között vagyok a vonaton?
2010. júl. 9. 20:16
 7/7 anonim ***** válasza:
Én nem értem, mi a baj... logikusan jó lenne úgy, ha Szolnok-BP között vennél bérletet (vmeik végállomáson a 2 közül) sztem senki nem nézné, hogy te most épp Cegléden vagy Mucsaröcsögén szállsz fel... Persze meg sem lepődnék, ha nem lenne ilyen egyszerű, hiszen ez M.o....
2010. szept. 23. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!