Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogy csinálhat ilyen az OH?...

Hogy csinálhat ilyen az OH? (regisztációs levél ki nem küldése)?

Figyelt kérdés

Szóval én azok közé tartozom,akik MÁIG se kapták meg a reg.levelet.(8.-a van,tehát határidő a dokumentumok pótlására).

Én már kedden(6.-án) bedühödtem,feladtam,ami még hiányzott.Merthogy én hülye,eredetileg meg akartam várni a reg.levelet. Biztos ami biztos.Iszonyatosan bosszant a dolog.Múlt héten pénteken még nem is postázták,(felhívtam őket), mondták ne aggódjak, nem lesz semmi baj,megjön időben a levél..Bezzeg ha mi(jelentkezők) elszúrunk valamit,késünk stb..rögtön jön a fejmosás.

Én elhiszem,h.sok a feldolgoznivaló,azt se hiszem h.az én problémám a legfontosabb,csakhogy nekik EZ A DOLGUK. KÖTELESEK lennének időben,pontosan teljesíteni a feladataikat,hiszen tőlünk is ezt várják el.

Mi van azokkal,akik pl.csekket vártak?Nekem hál'Istennek csak dokumentum-pótlás volt,és az e-felvin meg is néztem mi a helyzet...De nekem spec.muszáj volt a postai utat választani egy intézmény-specifikus dokumentum miatt,ami nem volt feltölthető e-felvibe.

De pl.az miért olyan evidens,hogy mindenki nap mint nap készenlétben nézegeti az internetet, hogy szíveskedtek-e valamit megcsinálni?Ugyanis van, aki igenis várta a postai úton érkező! regisztrációs levelét,és a további teendőket is így óhajtotta elvégezni..Máprpedig ugye ennek átfutási ideje van..

Nem kéne h.az e-felvi legyen a meghatározó..Jó ha van,de azért megvan a választási lehetőség is...


Most persze még mindig ülnek a beküldött doksikon,aztán nézhetek ha valami mégse OK. Mert én hülye eddig(keddig) vártam a hülye regisztrációs levélre...:S


Bocs h.kifakadtam,és ilyen hosszan panaszkodtam,tudom manapság mindenhol ilyen lassan őrölnek a bürokrácia malomkerekei,de nem vagyok képes lenyelni::O

Majd egyszer talán megszokom...


2010. júl. 8. 13:51
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Mégegyszer köszönöm a válaszokat.Mint írtam,a csekkel nekem személy szerint volt bajom..Mindegy, a lényeg h.én megtettem, ami a kötelességem volt,a tisztelt OH meg büszke lehet a tökéletes munkájára:D
2010. júl. 8. 21:09
 12/14 A kérdező kommentje:
*nem volt bajom
2010. júl. 8. 21:10
 13/14 anonim ***** válasza:

Mit ugatjátok le a kérdező fejét? Teljesen jogos, amit ír. Én NEM utalhattam volna át a pénzt, csakis utólagos csekkel tudom befizetni a felvételi díjat, és ezt a MAI NAPIG nem kaptam meg. Ja, hogy 12-e van, és 20on akárhányadikán már ponthatárhúzás? Most szopjam ki, hogy felvesznek-e, mert még mindig nem tudtam befizetni azt a hülye csekket???


Felvenni velük a kapcsolatot felesleges, érdemi kérdésekre nem válaszolnak, csak, hogy folyamatban van, legyek türelemmel.

2010. júl. 12. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Utolsónak a válasz igen.
2010. júl. 14. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!