Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Elengedne osztályfőnőköm?

Elengedne osztályfőnőköm?

Figyelt kérdés

Bátyámnak valószínűleg a jövő héten fog megszületni a kislánya, és Apu megy majd megn~zni azonnal,és én is mindenképp menni tervezek. Hisz ki ne akarná látni a kedvenc bátyja édes kislányát?

Viszont nem vagyok se beteg, és már amit szülő igazolhat 3 napot mind elhasználtam.

Elengedne ha megbeszélném vele szerintetek?



2019. máj. 24. 23:26
 1/9 anonim ***** válasza:
98%
Ha normális, igen, de inkább szüleid beszéljenek vele
2019. máj. 24. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
98%

Igen, az lenne a jó, ha a szüleid felhívnák előre, és elmondanák, ha esetleg iskolaidőben születik, akkor legyen szíves elengedni.

Aztán lehet, hogy nem iskolaidőben születik.

2019. máj. 24. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
98%
A szüleid beszéljenek vele, de szerintem el fog engedni.
2019. máj. 24. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
96%
Valószínűleg igen. Viszont nem értem minek rögtön rohanni, iskola után délután kettőkor is bentlesznek, legalább szusszan egyet az anyuka. Arról nem is beszélve, hogy nem a tesód szül, a felesége lehet nem örülne ha mindenki a nyakukra jár már aznap. Szóval azért velük is beszéld meg a dolgot.
2019. máj. 24. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
94%

Én sem értem, hogy minek kell azonnal meglátogatni. Nem várhat esetleg hétvégéig a látogatás? Akkor nincs suli, és az Anyuka is kicsit erőre kap. Engem kifejezetten zavarna, ha szülés után rögvest körbe állnának. Első héten nem illik- szerintem. Legyen szó bárkiről is.

Elengedhet az osztályfőnököd- ha jó fej és ha kedvel.

2019. máj. 25. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az sem biztos hogy azonnal beengednek. Biztos kórháza válogatja, de hozzám ketten jöhettek, egyik nyilván a párom, másik anyukám volt. A többiek meg tudták nézni egy mpre, ahogy elszaladt vele a csecsemős nővér, direkt megállt az üvegajtó előtt, hogy rá tudjanak pislantani, de csak ennyi. Látogatás másnap volt először, az pedig egy órás intervallum nálunk a nap közepén, szóval ha nem is rögtön mész, arra is lehet el kell kérni téged suliból.
2019. máj. 25. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is fölösleges a szülést követően azonnal rohanni és megnézni a gyereket. Úgyis csak egy pillanatra mutatják majd meg ahogy előttem is írták. Arról nem beszélve, hogy az anyuka is rettenetesen ki lesz merülve, nem fog arra vágyni, hogy ott ugráljatok körülötte. A szülést követő órákban is meg lehet nézni, arról nem is beszélve, hogy lehet pont nem a suliban leszel, mikor megszületik. De ha annyira menni akarsz, biztos elenged az osztályfőnököd.
2019. máj. 25. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem el fog engedni de én pl szülés után nem voltam boldog az első látogatóktól, pedig tényleg könnyen szültem. Egy nap múlva formásabb a baba és jobb a mamának is mert kipihentebb.
2019. máj. 25. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm, akkor javaslo. Majd, hogy nem kell azonnal odacsörtetni, mert az 1 lebet meg se engedik 2 meg az anyjanak se lehet kellemes,hogy sok ember ottvan
2019. máj. 25. 11:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!