Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy mondjam el anyának, hogy...

Hogy mondjam el anyának, hogy menni szeretnék? Megbántódna? Elengedne?

Figyelt kérdés

Apa barátnője/élettársa megkérdezte, hogy nem lenne-e kedvem elmenni vele "bevásárlókörútra", külföldre egy elég híres helyre. Viszont ütközne anya 40. szülinapjával. Vagyis pont a szülinapján indulnánk és lesz egy meglepetésbulija. A vendégek nagy részével már beszéltem, nekik jó az is, ha egy nappal hamarabb tartjuk, de nem tudom, hogy mit tegyek.

Szeretnék is menni, mert tök jó buli lenne, napokig csak vásárolni, viszont apa barátnőjével nem olyan szoros a viszonyom... Fura nekem, hogy majdnem annyi idő, mint én és még sosem beszélgettünk túl sokat, meg is lepett, mikor felhívott, hogy nincs-e kedvem menni vele.

Szóval lehet, hogy kellemetlen lesz, vagy nem is tudunk beszélgetni.


Anyát se szeretném megbántani, hogy a szülinapján nem vagyok itt, ezért nem tudom, hogy hozzam szóba, félek, hogy nem engedne el.

Nem akarom megbántani, hogy inkább apa új barátnőjével vagyok a szülinapján, de anyáékkal már nem megyünk idén nyaralni (7 hónapos terhes), néhány fesztiválra elmegyek és még apával szeptemberben Törökországba, szóval egy részem szeretne menni, ráadásul oda régóta elszeretnék jutni.



(Nyáron leszek 17 éves)


2014. jún. 21. 15:05
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

És apa nője 20. :D


Álljunk össze lécci, írj privit, tök jó telergényt írhatnánk :D

2014. jún. 21. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Nem 20, 23. :)
2014. jún. 21. 15:14
 3/17 anonim ***** válasza:
60%
Na de csak azert 23 a kis baratno, mert aapunak van penze. Anelkul...
2014. jún. 21. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Hát, nem tudom... Először én is ezt hittem, meg apából kiindulva nem gondoltam, hogy pár hétnél hosszabb lesz a dolog, de elég jól elvannak és a csaj se olyan üresfejű szőke, mint amilyennek gondoltam először.

Nem tudom, hogy miért van vele, de ez más, mint a többi kapcsolata, vagyis én úgy látom.

2014. jún. 21. 15:20
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
csináld meg a partit hamarabb, köszöntsd fel és másnap menj:) Így a káposzta is megmarad, meg a kecske is jól lakik.
2014. jún. 21. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
91%
Kis baratno nem tudna egy nappal kesobb menni vasarolni?
2014. jún. 21. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
35%

Na jönnek azok, akiknek még a savanyú szőlőből sem jutott!


Felismered őket kérdező, őket észre se vedd!

2014. jún. 21. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

De nem bántódna meg, hogyha ezért előrébb hoznánk a bulit?


Nem tudna később menni.

2014. jún. 21. 15:29
 9/17 anonim ***** válasza:
53%

Én a helyedben nem a vendégeket kérdeztem volna meg először, hanem édesanyámat. Persze, hogy kellemetlen, de mégiscsak róla van szó. Ülj le velem és őszintén mondd el, ami benned van. Valamilyen döntés biztosan megszületik, ha kellően kompromisszum készek vagytok és higgadtak.


Belegondoltál abba, hogy a vásárlás vonz, vagy az is, hogy édesapád barátnőjével beszélgethetsz?! Talán ő is rájött, hogy ideje közelebb kerülni hozzád és erre egy női program kiválóan alkalmas.

Gondolj végig, szíved szerint mit szerelnél és ezek után ülj le megbeszélni anyukáddal. Ez a legegyenesebb út.

2014. jún. 21. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Nahh, jönnek a nagy okosok, pszichológusok, akik egy mondatból kitalálnak egy életet...
2014. jún. 21. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!