Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy mondjam el anyának, hogy...

Hogy mondjam el anyának, hogy menni szeretnék? Megbántódna? Elengedne?

Figyelt kérdés

Apa barátnője/élettársa megkérdezte, hogy nem lenne-e kedvem elmenni vele "bevásárlókörútra", külföldre egy elég híres helyre. Viszont ütközne anya 40. szülinapjával. Vagyis pont a szülinapján indulnánk és lesz egy meglepetésbulija. A vendégek nagy részével már beszéltem, nekik jó az is, ha egy nappal hamarabb tartjuk, de nem tudom, hogy mit tegyek.

Szeretnék is menni, mert tök jó buli lenne, napokig csak vásárolni, viszont apa barátnőjével nem olyan szoros a viszonyom... Fura nekem, hogy majdnem annyi idő, mint én és még sosem beszélgettünk túl sokat, meg is lepett, mikor felhívott, hogy nincs-e kedvem menni vele.

Szóval lehet, hogy kellemetlen lesz, vagy nem is tudunk beszélgetni.


Anyát se szeretném megbántani, hogy a szülinapján nem vagyok itt, ezért nem tudom, hogy hozzam szóba, félek, hogy nem engedne el.

Nem akarom megbántani, hogy inkább apa új barátnőjével vagyok a szülinapján, de anyáékkal már nem megyünk idén nyaralni (7 hónapos terhes), néhány fesztiválra elmegyek és még apával szeptemberben Törökországba, szóval egy részem szeretne menni, ráadásul oda régóta elszeretnék jutni.



(Nyáron leszek 17 éves)


2014. jún. 21. 15:05
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

9-es,

A buli meglepetes lenne, nem kerdezheti meg anyjat, hogy tartsak elobb.

2014. jún. 21. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
10-es, ha tudnád, hogy a kommentekből miket össze lehet rakni, elbújnál!
2014. jún. 21. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
0%

12-es,

Miert Merlin vagy?

2014. jún. 21. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

13. :D :D


Persze, hogy az.

Én kíváncsi lennék, mit rakott össze ebből a két kommentemből, csak hogy egy jót röhögjek. :D De gyorsan, amíg nem megyek utcára, buszra, mert hülyének néznének :D

2014. jún. 21. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
65%

Csak nekem tűnt fel, hogy a "mostohaanyuka" vééééletlenül pont akkora hívta meg a kérdezőt, amikor az anyukájának szülinapja lesz, pedig még soha nem csináltak semmit együtt?!

Tegyük fel, hogy tényleg véletlen egybeesésről van szó, én a helyedben nem mennék el, mert biztos nem esne jól az édesanyádnak, ha a szülinapján az apukád új barátnőjével mennél vásárolgatni. Azt hiszem, ebben az esetben fel kell állítani egy értékrendet, hogy Neked mi a fontosabb.

Persze én ezt 27 éves fejjel mondom, 17 évesen lehet, hogy elmentem volna én is. 10 éve még önző voltam és sok olyan dolgot tettem, amit már nagyon bánok és másképp tennék.

Remélem neked sikerül helyesen dönteni!

2014. jún. 21. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Persze, hogy feltunt a vasaarlasi datum egyezik az anya szulinapjaval. Nem akartam ideirni, mert Merlin tulgondolkodik, meg mindig gondolkodik, hogy megis mit lehet kirakni a valaszokbol.
2014. jún. 21. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy szándékos lenne, nem is tudja, hogy akkor van a szülinapja anyának.
2014. jún. 21. 16:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!