Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Gimibe megyek! Hogyan illeszke...

Gimibe megyek! Hogyan illeszkedjek be?

Figyelt kérdés
Jövő héten kezdődik a suli és gimibe megyek. Már az osztályom felét ismerem és van Facebook csoport amibe benne vagyunl egy páran és ők jofejnek tűnnek. Pénteken lesz a golyanap. Hogyan ismerkedjek velük? :)

2018. aug. 28. 14:52
 1/3 A kérdező kommentje:
Amúgy a legjobb barátnőm is az osztalytarsam lesz.😄
2018. aug. 28. 14:54
 2/3 anonim válasza:
Én tavaly kezdtem a gimit, nos az az igazság hogy a facebook csoport sokat segített megismerni és megkedvelni egymást, de ennek ugye az a feltétele hogy az interneten is magunkat adjuk, így személyesen is jól elleszünk egymással. Amúgy mi gólyatábor előtt is összehoztunk pár találkozót az összeszokás céljából, és ugyanazokkal az emberekkel akikkel év elején és még azelőtt jóban lettem, még mindig a legjobb barátaim a sulin belül. Szóval a lényeg hogy engedd el magad, próbálj megnyílni azoknak az embereknek akiket kedvelsz, ne félj kezdeményezni beszélgetést, és csakis kedves legyél azokkal akik szintén azok:) Nem kell csendben lenni ha nincs téma, majd úgyis történik valami a gólyatáborban amin közösen nevettek és összehoz titeket. Jó szórakozást😇
2018. aug. 28. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Remélem jó lesz😁
2018. aug. 28. 20:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!