Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ciki a Szolnoki Főiskolára járni?

Ciki a Szolnoki Főiskolára járni?

Figyelt kérdés

Nagyon boldog vagyok, mert két gyerekes anyukaként végre volt lehetőségem, hogy jelentkezzek a főiskolára. Mivel Szolnokhoz közel lakom és itt van olyan szak (pénzügy és számvitel) amire szerettem volna járni, ezért oda jelenkeztem. Anyukám szerint viszont ezzel ne dicsekedjek, mert szerinte nagyon ciki, hogy nem egy "nevesebb" iskolába fogok járni.

A történethez hozzátartozik, hogy mikor 18 éves voltam és szóbakerült a pályaválasztás, eszük ágában sem volt támogatni.

Egészen eddig a pillanatig nagyon büszke voltam magamra és hittem abban, hogy diploma után majd könnyebb lesz a munkavállalás is. Nincsenek nagy karrier álmaim, engem már az is kielégítene, ha majd egy könyvelő irodában dolgozhatnék mint asszisztens. Viszont most elgondolkodtam, tényleg titkolnom kellene, hogy hol fogok tanulni? Ennyire számítana, hogy hol tanulok?


Előre is köszönöm a válaszokat!


2010. jún. 7. 11:44
 1/9 anonim ***** válasza:
78%

ugyan már?

dehogyis kell titkolnod, két gyerek mellett tanulsz, le a kalappal minden elismerésem, ha meg nem akart támogatni örüljön neki hogy továbbtanulsz, röviden: nem ciki

sok sikert a tanuláshoz

2010. jún. 7. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
73%
Én is ott tanulok, nem hiszem,h titkolni kéne...
2010. jún. 7. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
73%

Nem,nem ciki.Megemelem a kalapom azok előtt akik gyermek mellett még tanulásra is időt szakítanak.Minden tiszteletem,csak ügyesen!:)


18F

2010. jún. 7. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
31%
Szerintem nem érdemes a lakóhelytől távol tanulni olyan szakot,ami amúgy lakóhelyen is van,csak azért,mert a távolabbi suli "nevesebb".
2010. jún. 7. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
69%
én is a szolnoki főiskolán tanultam, én nem érzem/éreztem cikinek...csak azért mert nem egy pesti suli, és nem fizetős, azért még ez is ugyanolyan papírt ad, mint a többi. és aki akar, ott is mindent meg tud tanulni. sok sikert, jó tanulást!!
2010. jún. 7. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
78%
Én most érettségi után közvetlenül is egy kevésbé neves iskolán fogok továbbtanulni. Nem érzem cikinek. Nyilván a munkaadók másként állnak egy Corvinushoz, de annyi pontom nem lesz, hogy oda mehessek, pénzem meg nincs rá... Csak azért mert nem Szeged vagy Budapest áll az iskola neve előtt, vagy címében, azért nem gondolom hogy szégyenkezni kéne vele, két gyerek mellett meg pláne nem! Sokan vannak még mindig olyanok, akiknek eszükbe sem jut főiskolára menni, akkor neked miért kéne ezt titkolnod? :)
2010. jún. 7. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
39%

Én abszolt nem tartom "ciki"-nek.


Sok sikert!

2010. jún. 7. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

szia!


én keresztfélévesre jelentkezem 2 babával..


írnál pár sort a tapasztalataidról?


köszi

2010. okt. 29. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekem az tetszik a suliban, hogy a féléves szakmai gyakszi után könnyen találhatsz melót, mert már van szakmai tapasztalatod. És nekem így nem a "hírnév", hanem az álláslehetőség a fontosabb. Egyébként elsős vagyok.

És sok szerencsét :)

2012. jan. 5. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!