Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szolnoki főiskolára szeretnék...

Szolnoki főiskolára szeretnék bekerülni, idén végzek. Vélemények a suliról?

Figyelt kérdés

Mint például: nyelvtanulási lehetőségek, sport-> azon belül kosár;) vagy kolesz, iskolai programok, elviselhetőség stb :)

köszi a válaszolóknak

(L)


2010. febr. 7. 10:25
 1/10 anonim ***** válasza:

én ezen az oldalon sok negatív véméleményt olvastam a suliról,de ismerőseim viszont jókat tapasztaltak.mindekinek sikerült 1-2 hónap alatt elhelyezkedni az itt szerzett diplomával...


nekem 3.helyen van a SZF megjelölve,igaz "csak" FSZ képzésen:)

sajna sport/programok tekintetében nincs infóm:)

2010. febr. 7. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
*véleményt
2010. febr. 7. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:

Az én barátnőm nagyon utálta, pedig jól ment neki a tanulás, én is voltam ott, valami fura van benne, de lehet csak azért éreztük így, mert nem szolnokiak vagyunk.

És a közlekedés nagyon szar a sulihoz!

2010. febr. 7. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszi válaszokat :) Hát nem voltatok meggyőzőek:D Voltam nyíltnapon nekem nagyon tetszett :) szal a vonzerő megvan, meg sztem az is jó h ellehet helyezkedni :) hát remélem felvesznek oda :) na köszi még 1x
2010. febr. 8. 19:02
 5/10 anonim válasza:
Nem szar a közlekedés a 15ös és K15ös buszokat besűrítették, sőt ugye épül a gyaloghíd. Meghát ugye ha vennék egyesek a fáradságot és néha sétálnának az sem sok..dehát ezek a tipikus főiskolások, egy kis séta és leesik a karikagyűrű az ujjukró:D:D:D:D amúgy a szolnki jó, tanítás-tanulás és buli-szórakozás szempontjából is. Nyelvtanulás...hááát, a főiskolai nyelv órák nem arra vannak hogy neked nyelvvizsgád legyen, azt old meg ahogy tudod ha meg nagyon nyelvet akarasz tanulni, akkor tanuld angol nyelven a szakot (2 szaknál lehetséges). Sportról nem nagyon tudok azt tudom h van kosárlabda csapat..de ennyi:D kolesz...az ÁÉV(vagyis a felújított koli) nagyon jó és modern, szeretnek ott lakni akiket ismerek, viszont szigorúbb szabályok szerint lehet ott lakni. A student inkább szabadszellemű diákoknak való és akkor még finom voltam:D:D:D:D durva hely az biztos:D
2010. febr. 10. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
jav. ujjukról
2010. febr. 10. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

18:12-es ne fikázzál.

Amikor mi ott voltunk, a 15-ös óránként, a k15-ös másfél óránként járt, és általában 5 perces különbséggel mentek el! Télen -15 fokban pedig nem kellemes 15-20 percet sétálni másik megállóhoz szinte nap mint nap.

2010. febr. 11. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
18:21-nek Én nap mint nap sétálok és semmi gondom vele:D:D:D:D tudtam h írni fogsz vicces..:D
2010. febr. 11. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
bocsika 08:21:D
2010. febr. 11. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

12:56-os de kis jövőbelátó vagy.

akkor neked biztos megfelelő hájréteged van :D

én fázós típus vagyok, bocsássa meg a világ

2010. febr. 11. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!