Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Most tanácstalan vagyok....

Most tanácstalan vagyok. Please help me? Aki már volt ilyen helyzetben kérem hogy adjon tanácsot.

Figyelt kérdés

olyan bajban vagyok, hogy ma voltam vizsgázni egyetemen, és sajnos nem sikerült.még van egy lehetőségem a jövőhéten.De közben államvizsgára is kéne tanulnom. Szerintetek érdemes neki állnom készülni az államvizsgára. Vagy reménytelen a júniusi diplomaosztó.

Nagyon tanácstalan vagyok, természetesen már túl akarok lenni mindenen de nagyon félek tőle.


2010. jún. 2. 18:36
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Igen,van remény!Pozitívan gondolkozz,mert amit gondolsz,az lesz!Nyugi!Tanulj!
2010. jún. 2. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

PErsze, tanuljál csak, húzz bele, sikerülni fog! Erre mindenképp szánj időt, egyéb programokat hanyagold, és akkor meglesz!

Sok sikert hozzá!

2010. jún. 2. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!