Meg lehetne tanulni?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Közép iskolába járok egy sima gimnáziumi szakon leszek most 11. osztályos. Az a helyzet hogy a gimnázium befejezése után óvónő képző főiskolába szeretnék tovább menni. Ha minden ismeretem helyes oda szükséges egy hangszer elsajátítása minimum alap szinten ami úgy tudom azt takarja hogy adott dalokat el kell tudni játszani azon a hangszeren amit választottál. Ez a hangszer bármi lehet de a legtöbben a furulyát szokták választani mert egy viszonylag egyszerű és gyorsan tanulható hangszerről beszélünk. Én is gondolkodtam hogy elkezdem és megtanulok érettségiig furulyázni. Evvel az a probléma hogy rettenetesen utálom magát a furulyát és a hangját főleg saját kezeim között. Mivel nem szeretnék rajta játszani gondoltam zongorázhatnék. Édesapám egy közeli barátja zongorázik gondoltam megkérem hogy segítsen. Az lenne a kérdésem hogy véleményetek szerint el tudnám sajátítani 2 év alatt annyira hogy felvételizhessek a főiskolán? Továbbá szükséges valamilyen papír vagy bizonyítvány a zenei tudásodról a főiskolai jelentkezéshez? Előre is szeretném megkérni azokat akik válaszolnak hogy normális stílusban tegyék azt. Köszönöm szépen :)

2017. aug. 16. 17:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Szorgalomtól függ, de alapszinten bőven meg lehet tanulni két év alatt zongorázni, annál többet meg nem hiszem, hogy várnak
2017. aug. 17. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ellenorizted a felveteli kovetelmenyeket, szerintem nem kell tudni hangszeren jatszani. En ovonoi szakkozepben ugyan tanultam furulyazni, de a foiskolan nem kertek ilyesmit. 2 ev alatt nagyon sokat lehet fejlodni zongoran, de csak akkor ha igazan erdekel.
2017. aug. 17. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Gitárra nem gondoltál? Szerintem az még magadtól is menne, ha akarnád, és elég látványos: három-négy akkorddal már elég sok dalocskát lekísérhetsz. :)
2017. aug. 17. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A gitár sem lenne rossz csak a zongora azért inkább mert van itthon szintetizátorunk és tudnék rajta gyakorolni :)
2017. aug. 30. 22:40
 5/5 anonim ***** válasza:
Tudsz venni gitárt már 10 ezertől is
2017. aug. 31. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!