Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha gyakori hátfájásom van és...

Ha gyakori hátfájásom van és dajkának fogok tanulni utána nem lesz rosszabb a hátfájás?

Figyelt kérdés
Mármint hogy egy óvódában megterhelőbb lehet a hátamnak az ha mindig a gyerekek után szaladok,illetve hajolok. Van amikor meg sem bírok mozdulni úgy megfájdul a hátam. Valószínűleg gerincferdülésem (is) van.
2017. aug. 11. 06:46
 1/6 anonim ***** válasza:
szerintem igen, de a legtöbb munka ezzel jár.
2017. aug. 11. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De egy irodai munkával jobban járnék? Mármint ha egyenes testtartással ülnék és járnék úszásra.
2017. aug. 11. 15:42
 3/6 anonim ***** válasza:

Mindenképpen egy térdelőszéket ajánlanék. Eleinte kényelmetlen, de aztán hozzá szoksz, és az én tartásom is sokkal egyenesebb lett, pusztán attól, hogy rajta ülök.

Nem akarlak elkeseríteni, de én nem a hátfájástól félnék. Nincs azzal semmi baj hogy dajka szeretnél lenni, de ha Magyarországon, akkor számíts arra hogy hónapról hónapra fogsz élni. Jobb lenne valami anyagilag biztonságosabb és a gerincedre való tekintettel kevésbé megterhelő munkát végezned. De a térdelő széket tényleg ajánlom, mindenképpen szerezz egyet, segíteni fog!

2017. aug. 11. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszodat! Egy irodai munkával anyagilag jobban járnék?
2017. aug. 11. 15:56
 5/6 anonim ***** válasza:

én "még csak" 19 éves vagyok, ezért nincsen e-téren tapasztalatom, de azt tudom mondani, hogy több féle irodai munka van. Én a könyvelést tudnám ajánlani így látatlanban, mert sokat kell hozzá tanulni, de könnyű elhelyezkedni és nagyon szép összeget kereshetsz vele, de úgy igazán. Persze van a robotolos irodai munka is, alacsony fizetéssel, ez nagyon sok mindentől függ, de leginkább rajtad.

Dajkaként pedig ugye ott lenne a felelősség a válladon, mi van ha ez egyik gyerek lenyel valamit és megfullad...ha ez az álmod, akkor próbálkozz külföldön, ott nem tudom hogy mi a helyzet fizetés terén, de Magyarországon isten ments! De még megannyi munka lehetőség van, javaslom próbálj ki több dolgot

2017. aug. 11. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
írtam privátot. Megkaptad?
2017. aug. 11. 17:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!