Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy a PAF-án...

Miért van az, hogy a PAF-án évről-évre csökken a ponthatár?

Figyelt kérdés
Halasztok egy évet,jövőre a PAF-ra szeretnék menni konduktor képzésre,Évekkel ezelőtt közel 400 volt a ponthatár,tavaly már csak 331.Egyébként nem ismerem a sulit,szóval szívesen gyűjtenék róla információkat/személyes tapasztalatokat!:) 18/l

#főiskola #konduktor #Pethő András Főiskola
2017. júl. 25. 13:05
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem tanulok ott, így ilyen téren nem tudok segíteni csak a konkrét kérdésed tudom megválaszolni. Amennyiben nincs államilag meghatározott központi pontszám, úgy a jelentkezők pontjai alapján kerül meghúzásra a ponthatár. Ez annyit jelent, hogy kevesebb pontszámú jelentkezők vannak erre a képzésre, így beférnek még a 331 ponttal rendelkező egyének is (vagy eleve viszonylag kevesen jelentkeznek, illetve több lett a férőhely az adott képzésen, így nagyobb létszámot képes beengedni).
2017. júl. 25. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én oda jelentkeztem idén, nekem azt mondták, hogy nagyon kevesen jelentkeztek, főleg tavaly. Gondolom ezért volt ilyen alacsony a ponthatár. Remélem, találkozunk jövőre. :)
2017. júl. 25. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!