Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A tanárotok hányastól adja...

A tanárotok hányastól adja meg az 2-est, tanároktól függ, van, aki már 1,7-re akár, de van, aki csak 2 egészre, nálatok ez, hogy van? Igazságosnak gondoljátok?

Figyelt kérdés
2010. máj. 18. 20:12
 1/3 anonim ***** válasza:

a kettest nálunk csak 2,0-ra adják meg,de azt is csak akkor,ha látják,hogy dolgozunk az ügy érdekében.

viszont én most 2,7-re és 3,9-re szeretnék jobb jegyet kapni.nem tudom,hogy menni fog-e.remélem:Sfélévkor 5-ös voltam ezekből is.:S:S

2010. máj. 18. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Még középsuliban 3,5-re akarta meghúzni a barátnőmet a fizikatanárnő, mert szerinte csak a második féléves jegyek számítanak és így "csak" 1,9-es átlaga volt. Ami persze kevés, de még az sem bukó. Vannak ilyen tanárok.
2010. máj. 18. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Van egy olyan tanárunk,aki egy fiúnak majdnemhogy csak összeadta a jegyeit tavaly..a fiú nagyon sokszor hiányzott,és rengeteg dolgozatot nem írt meg.:S Nem buktatta meg ez a tanár,pedig a gyerek arcán az látszódott,hogy "nekem mindegy"-_-"

Van olyan tanárunk is,aki 3 darab 2-es és 3 darab 1-esre már megadja a 2-est..pedig az még nem annyi,hogy arra meglehessen adni.

Év végén szerintem nem bukik senki.:S akik a 4-esért 5-ösért hajtanak,azoknak nem adják meg a jobb jegyet,viszont akik bukásra állnak,és semmit sem tesznek meg a jobb jegyért,azoknak megadják a jobb jegyet:@ pff..ez az igazságtalanság felsőfoka.:S

2010. máj. 18. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!