Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Igazságosnak tartjátok azt,...

Igazságosnak tartjátok azt, hogy valakinek csak azért adják meg év végén mert minden másból sokkal jobb lesz?

Figyelt kérdés
És más diáknak aki rosszabb tanuló ugyanazokra a jegyekre nem adják meg.
2010. máj. 18. 19:06
 1/7 A kérdező kommentje:
Á kihagytam azt hogy a jobb jegyet. Tehát igazságosnak tartjátok azt, hogy valakinek csak azért adják meg a jobb jegyet év végén mert minden másból sokkal jobb lesz?
2010. máj. 18. 19:08
 2/7 anonim ***** válasza:
52%
nem. és szemét dolog a tanártól a többiekre nézve.
2010. máj. 18. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nálunk úgy csinálák,hogy a rosszabb jegyet megemelték,egy kevsébbé fontos tárgyat pedig lejjebb osztályoztak. Így az átlag maradt,de nem volt bukás.
2010. máj. 18. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy kevés az 5 osztályzat.Ebbe nem lehet mindenkit besorolni.Azaz két 3-as tanuló között is van különbség.ped.
2010. máj. 18. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Szerintem is nagyon igazságtalan, de az én osztályomban többször előfordult már! Egy kitünő gyerek szülei, meg az osztályfőnök is ki volt akadva hogy 4,3ra matekból nem adták meg az 5öst! (kb még 5 tantárgyból ilyen átlaggal lett 5ös mert, hogy nehogymár csak abból legyen 4es.) Másik osztálytársam átlaga is ilyen 4,8 körül van és 2,8nál felelnie kéne a 4eséért!! Ő is kivan akadva hogy mennyire igazságtalanság ez a többiekkel szemben, nem is akar felelni.
2010. máj. 18. 19:17
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez nagyon sok helyen így van.Nálunk van egy kitűnő tanuló,akinek azért lett mindene 5-ös,hogy nehogy már legyen egy 4-es.Nagyon igazságtalan,én is nagyon ki tudok az ilyenek miatt akadni.Pl.együtt lógtunk tesiórákon a csajjal,ennek ellenére én 3-mat ő pedig megkapta az 5-ös. Engem le lusta disznóztak neki nem szóltak semmit.
2010. máj. 18. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én egyszer kaptam meg az ötöst, 11.-ben kémiából, mert az lett volna az egyetlen négyesem. 4,6-ra. A tanár 4,76-tól kerekített felfelé, ezt nem éreztem olyan igazságtalannak.
2010. máj. 18. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!